Yeni Star Wars filmi için Porsche harekete geçti

Yeni Star Wars filmi için Porsche harekete geçti

Kasım 22, 2019

24 Okunma

Star Wars'ın yapımcısı Lucasfilms yeni Star Wars filmi için uzay gemisi tasarımları için Porsche'yi seçti. Porsche Star Wars filminde hayal dünyasını uzaya çıkaracak...

Star Wars film serisinin olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz ki uzay gemileri. Bu yüzden her filmde farklılaşarak karşımıza çıkan Star Wars uzay gemileri, izleyiciler için büyük bir önem arz ediyor. Star Wars’ın yapımcısı Lucasfilms de yeni Star Wars filmi için uzay gemisi tasarımlarını yaptırmak üzere Porsche ile el sıkıştı. Yeni filmde Porsche’nin hayal dünyasını uzayda izleyeceğiz.

Star Wars yönetmeni iPhone 11 Pro ile kısa film çekti

Star Wars yönetmeni iPhone 11 Pro ile kısa film çekti

Star Wars yönetmeni Rian Johnson tarafından iPhone 11 Pro ile kısa film çekilmesi oldukça dikkat çekti. İşte Rian Johnson tarafından çekilen kısa film ve yönetmenin düşünceleri

Yeni Star Wars filmi için Porsche uzay gemisi tasarlayacak

Lüks otomobil modelleriyle tanıdığımız Porsche aslında lüks otomobillerinin yanı sıra traktör üretimi de yapıyor. Hatta bunların yanında Porsche Design adlı bir şirketin de tasarım danışmanlığı vererek tasarım çalışmaları yaptığını söyleyebiliriz. İşte Alman lüksünün Star Wars ile yollarının kesişmesinin sebebi tam da bu.

yeni star wars filmi

Şimdi Lucasfilms ile Porsche arasında yapılan iş birliği ile birlikte Star Wars: The Rise of Skywalker filmindeki uzay gemilerinin tasarımını Porsche üstlenecek. Yayınlanan fotoğraflarda da Star Wars’ın yeni filmindeki bazı uzay gemisi modelleri görülüyor.

Kağıt üzerinde neredeyse tamamen hazır olan uzay gemisi tasarımlarının hangilerinin yeni Star Wars filmi ile karşımıza çıkacağı şimdilik merak konusu.

Bu arada son bir hatırlatma yapalım; Star Wars: The Rise of Skywalker filmi, 20 Aralık’ta beyaz perdede seyircisiyle buluşacak.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER