Netflix, The Witcher için yeni fragman yayınladı

Netflix, The Witcher için yeni fragman yayınladı

Kasım 22, 2019

87 Okunma

Yapımını üstlendiği film ve diziler ile adından sıkça söz ettiren Netflix, Aralık ayında yayınlanacak olan The Witcher için yeni bir fragman yayınladı. Dizi şimdiden popüler olma yolunda ilerliyor.

İçeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Netflix yeni projesi olan The Witcher dizisi ile ilgili bilgi paylaştı. Şirket dizinin çıkış tarihi ile birlikte yeni fragmanını da yayınladı. The Witcher Aralık ayında izleyicileri ile buluşacak.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanıyor? İşte tarihi

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanıyor? İşte tarihi

Netflix The Witcher’ın 2019 sonunda piyasaya sürüleceğini, ancak tam tarih veremeyeceklerini belirtti. Fakat Recapped’in yayınladığı son rapor ile The Witcher dizisi ne zaman yayınlanıyor belli oldu!

Netflix’den yeni The Witcher fragmanı

Netflix dizi ve film sektöründe yenilikçi yaklaşımına devam ediyor. Kitap ve oyundan sonra dizi olarak karşımıza çıkan The Witcher için ikinci fragmanı yayınlayan Netflix dizinin geleceğinden umutlu.

Yayın haklarını satın aldığı dizi ve filmler ile izleyicilerin gözdesi olan şirket fragmanı yayınladıktan 1 saat sonra video 400.000 izlenmeye ulaştı.

Dizide başrol oyuncusu olarak Henry Cavill yer alıyor. Geralt of Rivia rolüne can verecek olan ünlü oyuncu fragmandan anlaşıldığı kadarıyla iyi iş çıkarmış. Netflix, yapımını üstlendiği dizi ve filmlerde oyuncu konusunda seçici davranan bir şirket.

Son zamanların yüksek profilli projeler arasına girecek olan dizi şimdiden izleyicileri heyecanlandırmaya başladı. Şirket dizinin çıkış tarihini 20 Aralık olarak açıkladı. Dizi senaryosunun kitap anlatımı ile olan bağı merak konusu.

Netflix The Witcher için yeni fragman yayınladı

Dizinin ismine yakışır şekilde bol aksiyon bulunan fragmanda senaryonun kalitesi az çok anlaşılabiliyor. Gerek grafikleri gerekse aksiyon sahneleri ile göz dolduran video diziye olan ilgiyi artıracak gibi duruyor.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER