Apple TV Plus dönemi resmen başladı!

Apple TV Plus dönemi resmen başladı!

Kasım 22, 2019

74 Okunma

Apple'ın aylar önce duyurduğu yeni video akış hizmeti sonunda faaliyete başladı. Apple TV Plus da yayın akışı rekabetine katıldı. Apple TV Plus aboneliği, 5 kişi ile paylaşılacak...

Apple’ın aylar önce duyurduğu yeni video akış hizmeti sonunda faaliyete başladı. Apple TV Plus da yayın akışı rekabetine katıldı. Şimdilik sınırlı içeriğe sahip olan hizmetin kısa sürede büyüyeceği tahmin ediliyor.

iPhone 11 inceleme – 35 dakikada iPhone 11!

iPhone 11 inceleme – 35 dakikada iPhone 11!

iPhone 11 inceleme videosuyla karşınızdayız. Ailenin en uygun fiyatları kullanıcısına neler sunuyor? İşte Apple iPhone 11 özellikleri ve hakkında tüm merak edilenler. İyi seyirler…

Apple TV Plus yayınları başladı

Apple TV Plus düzenlenen bir etkinlike birlikte yayın hayatına başladı. Hizmet, Amazon’un Fire TV cihazları ile birlikte Roku’da, seçilen akıllı TV modellerinde ve tüm Apple ürünlerinde kullanılabilecek. 40 dilde içerik sunan platform, 100’dan fazla ülkede kullanılabilecek.

The Morning Show, Snoopy in Space, Ghostwriter, Ghostwriter gibi toplamda 8 dizinin ve 1 filmin olacağı servis, ilerleyen günlerde içerik listesini genişletecek. Dickinson dışında Apple tüm dizilerin ilk üç bölümünü yayınladı. Diğer bölümler ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek. Bu arada The Morning Show’un kadrosunda Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon gibi Hollywood yıldızlarının olduğunu da belirtelim.

Apple TV Plus aboneliği 4.99 dolarlık fiyat etiketine sahip. Ayrıca servis ne yazık ki ülkemizde faaliyete başlamadı.

4.99 dolara abone olunduğunda kullanıcı aboneliğini 5 aile üyesi ile paylaşabiliyor. Aynı zamanda hizmetin ilk 7 gün de ücretsiz olduğunu belirtelim.

Web üzerinden hizmete ulaşmak için tv.apple.com web sitesine girmeniz gerekiyor. iPhone ya da iPAd modellerinde ise yeni uygulama üzerinden Apple TV+ girişini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER